top of page

Sedna liikumine 42 aastaks Kaksikutesse

Viimasel loengul 15.06 Aime Jaanisoo klubis küsis üks teadlik kuulaja minult Sedna kohta ning see tõeliselt rõõmustas mind. Olen aja nappuses sellest teemast kirjutamist pikalt edasi lükanud aga tänane õnnistav vihmasadu sundis mind need mõtted kohe kirja panema.

Täpselt päev pärast loengut liikus Sedna Sõnni märgist Kaksikutesse.

Natuke taustainfot, et hoomata millise pikaajalise muutuse võiks see kaasa tuua.


Sedna on kõige aeglasemalt liikuv objekt meie Päikesesüsteemis. Täistiir ümber Päikese võtab umbes 10 700 aastat aega. Inimesed, kes praegu elavad on enamuses sündinud, kas Jäära või Sõnni Sedna märgiga. Isiklikus sünnikaardis on siiski vaid oluline jälgida, millises astroloogilises majas Sedna asetseb.


Kuna Sedna liigub niivõrd aeglaselt, siis sodiaagimärgi mõju on seotud suurte, kollektiivsete muutustega.


Näiteks Sedna Jäära märgis oli 100 aastat (1865-1965), mis oli suurte sõdade aeg. Jõud/jõuetus olid kollektiivsel tasandil õppimise kogemus. See kollektiivne kogemus pidi meile õpetama, et nähtamatule toetumine saab olla ainus viis iseenda tee juurde jõudmiseks.


Sedna Sõnni märgis oli 58 aastat (1965-15.06.2023). See kollektiivse kogemuse saamise teema oli seotud MATEERIA, OMANDI JA VÄÄRTUSSÜSTEEMIDEGA. Eelnevast kardinaalsest Jäära märgist erineb Sõnni märk sellepoolest, et on püsiva ja stabiilsust viljeleva iseloomuga. Just see ilmestab meie kollektiivses kogemuses seda, et pärast suuri sõdu oli aeg linnade ülesehitamiseks, uute “kindluste” loomiseks. Kõik, mis aitas meil sel perioodil ülesehitada omandit ja väärtustada end läbi selle olid põhiteemad. Selles ajaperioodis on tehtud väga palju ränka tööd sest läbi omandi saame me tunde (illusoorse?), et meie elu on turvaline ja stabiilne. Igasugune üleküllastumine on aga liialdamine ning mida perioodi lõpupoole, seda enam oleme näinud ja ka kogenud, et MATERIAALSUSE ÜLEHINDAMISE aeg on läbi. Ka veel kestev Uraan Sõnnis, kui ka sõlmede Sõnni-Skorpioni telg viitab samadele muutustele. Raha, kontroll, võim, just need teemad lähevad muutusesse järgnevas – Kaksikute Sedna - märgis.


Alates 16.06.2023 on Sedna Kaksikutes, kus ta püsib järgmised 42 aastat ehk aastani 2065. Kaksikute märk on astroloogias MUUTLIK märk (nagu ka Neitsi, Ambur ja Kalad).

Pärast eelneva perioodi materiaalsuse üleväärtustamisega seotud kogemust siseneb inimkond INFOGA seotud kollektiivsesse kogemusse, lisaks saavad oluliseks SUHTED. Kõik, mis on seotud info käitlemisega saab järgmise neljakümne aasta jooksul peamisteks teemadeks. Milline on info kasutus hetkel ühiskonnas? Milline on laiem huvi õppimise, enda arendamise osas? Millised on suhted meie naaberriikidega? Palju me mõtleme enda peaga versus palju me tarbime väljastpoolt tulevat infot tõe pähe? Me hakkame mõistma, kui palju on läbi eelneva Sõnni Sedna kogemuse meie inforuumis manipulatsiooni? Info ja suhtlemisega seotud teemasid võibki jääda siia kirjutama, eks igaüks võtab siit selle info, mis temas helisema lööb.


Oleme siis valmis oma päid selgena ja südant soojana hoidma. Üleküllastunud infoväljas peab teadlikult orienteeruma. Kui Sa ei ole selleks valmis, siis tarbi infot vähem. Iga muutus võtab aega aga teadlik toimetamine ning endaga heas kontaktis olemine aitab elu täisväärtuslikult elada!


On oluline tähele panna, et meil on VABA TAHE ning kes ja kui palju tahab/oskab/peab vajalikuks neid planeetide energiaid kasutada on inimeseti erinev. Kui Sina oled valmis on "fine" aga on ka "fine", kui seda ei soovi Sinu pereliige või sõber. Kasvatame endis ja enda ümber ka empaatilist maailmavaadet!


Kui Sind need mõtted toetasid, siis annan juba koheselt teada, et plaanin veel suvel anda loengu "Sedna Sinu sünnikaardis". Loengus vaatleme Sedna asukohta läbi kaheteistkümne astroloogilise maja ning milliseid olulisi aspekte ta teeb teiste planeetidega just Sinu sünnikaardis.

Ilusat ja muhedat suve!
52 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page