top of page

"Mis on minu tee?"
astroloogialoengute sari Sirilind stuudios
16.mai 2024 kell 18.00-20.30

Tegemist on juba viieteistkümnenda loenguga. Alates maist 2023 olen osalenud juba neljateistkümne loenguga Aime Jaanisoo Sirilind stuudios. Olen rääkinud kuidas mõjutab sünnikaardis meid Kuu, Veenus, Marss, karmasõlmed (Põhja- ja Lõunasõlm), varjutused ja tõusumärk. Samuti millised on 12 astroloogilise maja peamised valdkonnad ning kuidas see suures pildis meie elukaart kujundab. Olen ka rääkinud kaugetest planeetidest (Uraan, Neptuun ja Pluuto) ning asteroidist Juno, Pallas, Vesta ja Ceres ning Mustast Kuust ehk Lilithist. Alati vaatlen planeeti üldiselt, siis läbi kõigi osalejate sünnikaartide ning löbi transiitide. Samuti olen andnud loengu teemal "Kuidas ära tunda sõltuvusi ja vaimseid kõrvalekaldeid. Depressioon ja ärevus"

Seekord teema, mida käsitlen läbi astroloogilise prisma on:

"SÜNASTRIA"

Sünastria analüüs hõlmab kahe inimese sünnikaartide võrdlemist, et näha nende omavahelisi suhete dünaamilisi mustreid ja potentsiaali. Sünastria aitab selgitada, miks inimesed üksteist nii hästi mõistavad või vastupidi, miks nad pidevalt kokku põrkuvad. Sünastria analüüs keskendub planeetide aspektidele ja märkide koostoimele kahe inimese kaartides, tuues esile nende tugevused ja nõrkused suhtes ning aidates näha, kuidas nad üksteist täiendavad või väljakutseid pakuvad.

Komposiitkaart on aga kaart, mis luuakse kahe inimese sünnikaartidest, et kujutada nende suhte energiat kui ühtset tervikut. Komposiitkaart näitab, kuidas kaks inimest koos toimides moodustavad omamoodi "kolmanda" energiavälja, mis iseloomustab nende suhte dünaamikat. See kaart annab ülevaate sellest, milliseid väljakutseid ja võimalusi võib suhe kaasa tuua ning aitab paremini mõista selle sügavamat tähendust ja eesmärki.

Nii sünastria analüüs kui ka komposiitkaart on kasulikud vahendid sügavamaks arusaamiseks inimestevahelistest suhetest ning nende abil saab avastada palju huvitavat ja väärtuslikku teavet, mis aitab paremini toime tulla suhete dünaamikaga ja luua tugevamaid ja sügavamaid sidemeid teiste inimestega.

Kõigis oma loengutes toetun lisaks valitud teema selgitamisele ka kuulajate intuitiivsele tajumisele ning igal loengul kaasan spontaanselt mõne uue mõtte, idee, mis võiks just sel päeval olla oluline rääkida. Kõigest eelpooltoodust lähtuvalt olen tänulik, kui oled aktiivne kuulaja, kes julgelt oma küsimustega kaasa elab!

 

Kui Sa pole varem osalenud, siis palun vajuta allolevale lingile ning saada mulle oma täpne sünniaeg koos kellaaja ja linnaga.

Juhul, kui Sa pole oma sünnikellaajas kindel, siis anna mulle samuti teada, saadan Sulle arhiivi lingi, et saaksid sinna päringu saata.

LOENGU MAKSUMUS ON 35 EUROT.

 

Navigating in Woods

Toimunud koolitused

6. Loeng "Haavatud tervendaja Chiron"

26.veebruar 2023

Kell 12.00-15.00, Kadaka konverentsikeskus, Kadaka tee 4

Chironi asukoht sünnikaardis näitab, kus me oleme kogenud haava.

See võib väljenduda “mustrite kordumises”, olenemata sellest, mida me teeme nende lahendamiseks. See võib ka paljastada haavad, kus meil on endale raske andestada, miks me ei suuda armastada, miks me ei tunne kaastunnet või empaatiat enda või teiste osas.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

5. Selena ehk Valge Kuu

25.jaanuar 2023

18.00 - 20.00

Kadriorus

Selena, kui meie teejuht ja kaitseingel. Selena asukoht ja aspektid sünnikaardis aitavad areneda ja tegeleda nende sisemiste väärtustega, millest Sa ei pruugi veel teadlik olla. Avastame siis koos!

Loengu käigus vaatlen kõigi osalejate sünnikaarte. 

4. Kuidas ära tunda oma hingesugulane?

02.november 2022

18.00 - 19.30

Kadriorus

Milline roll on inimestel, kellega kohtume? Kuidas ära tunda hingesugulast ja mõista vastastikkust rolli? Milliseid omadusi soovib meie hing läbi nende suhete arendada?

Vertexi tähendus sünnikaardis.

3. Asteroidid sünnikaardis

12.oktoober 2022

18.00 - 21.00

Kadriorus

Ceres, Pallas, Juno ja Vesta on tuntumad asteroidid, mida uurida oma sünnikaardis lisaks isiklikele ja põlvkondlikele planeetidele.

Kuidas me oma hinge toidame? Kus avalduvad meie erilised vaimsed võimed? Kes on meie tõelised hingesugulased ning millist peenhäälestust me saaksime endas veel arendada?

Loengu käigus vaatlen kõigi osalejate sünnikaarte.

2. Loeng Uraanist

23.märts 2022 

18.00 - 19.30

Koht: Zoom

Uraani asukoht sünnikaardis näitab, mis valdkonda oma elus peaksime reformima, kus võiksime väljendada oma originaalsust ja kus võime kogeda suuremaid muutusi.

 

Hirmud muutuste ees on märk sellest, et me ei taha Uraani õppetunde vastu võtta. Tagajärjed aga rahulolematus, terviseprobleemid või lausa äkilised pöörded elus.

 

Kuidas seda vältida?

Me arvame teadvat, mis teeb meid õnnelikuks sest oleme pidevas infoväljas ning võrdleme alateadlikult end välise maailmaga.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

​Loengu käigus vaatame ka kõigi osalejate sünnikaarte, et paremini lahti mõtestada iga   inimese unikaalsust ja erilisust, et täiel rinnal särada.

1.Loeng Chironist

16.02.2022

Chironi asukoht sünnikaardis näitab, kus me oleme kogenud haava.

See võib väljenduda “mustrite kordumises”, olenemata sellest, mida me teeme nende lahendamiseks. See võib ka paljastada haavad, kus meil on endale raske andestada, miks me ei suuda armastada, miks me ei tunne kaastunnet või empaatiat enda või teiste osas.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

Loengu käigus vaatame ka kõigi osalejate sünnikaarte, et paremini lahti mõtestada iga inimese hingetasandil kogetud haava, mis tuleks vabastada.

 

bottom of page