top of page

"Mis on minu tee?"
astroloogialoengute sari Sirilind stuudios
12.märts 2024 kell 18.00-20.30

Tegemist on juba üheteistkümnenda loenguga. Alates maist 2023 olen osalenud juba kümne loenguga Aime Jaanisoo Sirilind stuudios. Olen rääkinud kuidas mõjutab sünnikaardis meid Kuu, Veenus, Marss, karmasõlmed (Põhja- ja Lõunasõlm), varjutused ja tõusumärk. Samuti millised on 12 astroloogilise maja peamised valdkonnad ning kuidas see suures pildis meie elukaart kujundab. Olen ka rääkinud kaugetest planeetidest (Uraan, Neptuun ja PLuuto) ning asteroidist Juno, Pallas, Mustast Kuust ehk Lilithist. Alati vaatlen planeeti üldiselt, siis läbi kõigi osalejate sünnikaartide ning löbi transiitide.

Seekord vaatlen asteroidi

Vesta

Asteroid Vesta valitseb pühendumist, kodu ja perekonda. Ta on ka rituaalide ja seksuaalsuse sümbol. Vesta mõju võib väljenduda inimeste soovis pühenduda oma eesmärkidele sügavalt ja kirglikult ning võimes säilitada keskendumine ning sisemine tuli ka kõige raskematel aegadel. Samuti võib Vesta esindada vajadust puhastumise ja enesearendamise järele ning võimet leida sügavat vaimset tähendust oma tegevusele.

Asteroid Ceres sümboliseerib sünnikaardis emadust, toitumist, hoolivust ja viljakust. Selle mõju võib väljenduda inimeste emotsionaalses vajaduses hoolitseda teiste eest ning soovis luua tugevaid ja toetavaid suhteid. Samuti võib Ceres sümboliseerida seotust loodusega ning võimet leida tasakaal enda ja teiste eest hoolitsemise vahel. Ta näitab ka toitmise ja toitumise probleeme, samuti seda, kus ja kuidas tunneb inimene end kõige paremini toidetuna. (loeng tuleb 21.03.2024)

Astroloogilises sünnikaardis esindab asteroid Pallas strateegilist mõtlemist, loovust, tarkus ja oskust lahendada probleeme ning näha asju tervikuna. Ta on mustrite looja ja ideede ühendaja. Ta sümboliseerib ka naiselikku jõudu ja võimet leida loomingulisi lahendusi keerulistele olukordadele. Kasutada loomingulisi võtteid oma eesmärkide saavutamiseks. Selle asteroidi mõju kaudu võid tunda vajadust leida tasakaal loogika ja intuitsiooni vahel ning kasutada loomingulisi võtteid oma eesmärkide saavutamiseks. See on nagu meie “kolmas silm”. (loeng toimus 22.02.2024)

Kõigis oma loengutes toetun lisaks valitud teema selgitamisele ka kuulajate intuitiivsele tajumisele ning igal loengul kaasan spontaanselt mõne uue mõtte, idee, mis võiks just sel päeval olla oluline rääkida. Kõigest eelpooltoodust lähtuvalt olen tänulik, kui oled aktiivne kuulaja, kes julgelt oma küsimustega kaasa elab!

 

Kui Sa pole varem osalenud, siis palun vajuta allolevale lingile ning saada mulle oma täpne sünniaeg koos kellaaja ja linnaga.

Juhul, kui Sa pole oma sünnikellaajas kindel, siis anna mulle samuti teada, saadan Sulle arhiivi lingi, et saaksid sinna päringu saata.

LOENGU MAKSUMUS ON 35 EUROT.

 

Navigating in Woods

Toimunud koolitused

6. Loeng "Haavatud tervendaja Chiron"

26.veebruar 2023

Kell 12.00-15.00, Kadaka konverentsikeskus, Kadaka tee 4

Chironi asukoht sünnikaardis näitab, kus me oleme kogenud haava.

See võib väljenduda “mustrite kordumises”, olenemata sellest, mida me teeme nende lahendamiseks. See võib ka paljastada haavad, kus meil on endale raske andestada, miks me ei suuda armastada, miks me ei tunne kaastunnet või empaatiat enda või teiste osas.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

5. Selena ehk Valge Kuu

25.jaanuar 2023

18.00 - 20.00

Kadriorus

Selena, kui meie teejuht ja kaitseingel. Selena asukoht ja aspektid sünnikaardis aitavad areneda ja tegeleda nende sisemiste väärtustega, millest Sa ei pruugi veel teadlik olla. Avastame siis koos!

Loengu käigus vaatlen kõigi osalejate sünnikaarte. 

4. Kuidas ära tunda oma hingesugulane?

02.november 2022

18.00 - 19.30

Kadriorus

Milline roll on inimestel, kellega kohtume? Kuidas ära tunda hingesugulast ja mõista vastastikkust rolli? Milliseid omadusi soovib meie hing läbi nende suhete arendada?

Vertexi tähendus sünnikaardis.

3. Asteroidid sünnikaardis

12.oktoober 2022

18.00 - 21.00

Kadriorus

Ceres, Pallas, Juno ja Vesta on tuntumad asteroidid, mida uurida oma sünnikaardis lisaks isiklikele ja põlvkondlikele planeetidele.

Kuidas me oma hinge toidame? Kus avalduvad meie erilised vaimsed võimed? Kes on meie tõelised hingesugulased ning millist peenhäälestust me saaksime endas veel arendada?

Loengu käigus vaatlen kõigi osalejate sünnikaarte.

2. Loeng Uraanist

23.märts 2022 

18.00 - 19.30

Koht: Zoom

Uraani asukoht sünnikaardis näitab, mis valdkonda oma elus peaksime reformima, kus võiksime väljendada oma originaalsust ja kus võime kogeda suuremaid muutusi.

 

Hirmud muutuste ees on märk sellest, et me ei taha Uraani õppetunde vastu võtta. Tagajärjed aga rahulolematus, terviseprobleemid või lausa äkilised pöörded elus.

 

Kuidas seda vältida?

Me arvame teadvat, mis teeb meid õnnelikuks sest oleme pidevas infoväljas ning võrdleme alateadlikult end välise maailmaga.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

​Loengu käigus vaatame ka kõigi osalejate sünnikaarte, et paremini lahti mõtestada iga   inimese unikaalsust ja erilisust, et täiel rinnal särada.

1.Loeng Chironist

16.02.2022

Chironi asukoht sünnikaardis näitab, kus me oleme kogenud haava.

See võib väljenduda “mustrite kordumises”, olenemata sellest, mida me teeme nende lahendamiseks. See võib ka paljastada haavad, kus meil on endale raske andestada, miks me ei suuda armastada, miks me ei tunne kaastunnet või empaatiat enda või teiste osas.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

Loengu käigus vaatame ka kõigi osalejate sünnikaarte, et paremini lahti mõtestada iga inimese hingetasandil kogetud haava, mis tuleks vabastada.

 

bottom of page