Loeng
"Selena ehk Valge Kuu?"
21.detsember 2022
Kell 18.00-20.00

Selena, kui meie teejuht ja kaitseingel. Selena asukoht ja aspektid sünnikaardis aitavad areneda ja tegeleda nende sisemiste väärtustega, millest Sa ei pruugi veel teadlik olla. Avastame siis koos!

Loengu käigus vaatlen kõigi osalejate sünnikaarte. 

Kui soovid osaleda, siis palun kirjuta mulle:

lea@lamanagement.ee

Loengu maksumus 25 eurot 

Kui soovid ka minu kokkupandud materjale on hind 50 eurot.

Astroloogia algkursus (4 kohtumist)

SÜGIS 2022

17.30 - 19.30

Miks ma olen just selline? Mis on minu tugevused ja millised teemad vajaksid arendamist? Mis on minu eluülesanne? 

Kursuse eesmärk on avardada Sinu arusaamu astroloogiast ning et saaksid ise koostada oma sünnikaardi. Iga teema juures vaatleme ja analüüsime sünnikaarte, mis on parim viis omandada astroloogiaalased algteadmised.

Kursuse maksumus: 190 eurot

Anna oma osalemissoovist mulle teada: lea@lamanagement.ee 

hiljemalt 30.09.2022

Navigating in Woods

Toimunud koolitused

4. Kuidas ära tunda oma hingesugulane?

02.november 2022

18.00 - 19.30

Kadriorus

Milline roll on inimestel, kellega kohtume? Kuidas ära tunda hingesugulast ja mõista vastastikkust rolli? Milliseid omadusi soovib meie hing läbi nende suhete arendada?

Vertexi tähendus sünnikaardis.

3. Asteroidid sünnikaardis

12.oktoober 2022

18.00 - 21.00

Kadriorus

Ceres, Pallas, Juno ja Vesta on tuntumad asteroidid, mida uurida oma sünnikaardis lisaks isiklikele ja põlvkondlikele planeetidele.

Kuidas me oma hinge toidame? Kus avalduvad meie erilised vaimsed võimed? Kes on meie tõelised hingesugulased ning millist peenhäälestust me saaksime endas veel arendada?

Loengu käigus vaatlen kõigi osalejate sünnikaarte.

2. Loeng Uraanist

23.märts 2022 

18.00 - 19.30

Koht: Zoom

Uraani asukoht sünnikaardis näitab, mis valdkonda oma elus peaksime reformima, kus võiksime väljendada oma originaalsust ja kus võime kogeda suuremaid muutusi.

 

Hirmud muutuste ees on märk sellest, et me ei taha Uraani õppetunde vastu võtta. Tagajärjed aga rahulolematus, terviseprobleemid või lausa äkilised pöörded elus.

 

Kuidas seda vältida?

Me arvame teadvat, mis teeb meid õnnelikuks sest oleme pidevas infoväljas ning võrdleme alateadlikult end välise maailmaga.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

​Loengu käigus vaatame ka kõigi osalejate sünnikaarte, et paremini lahti mõtestada iga   inimese unikaalsust ja erilisust, et täiel rinnal särada.

1.Loeng Chironist

16.02.2022

Chironi asukoht sünnikaardis näitab, kus me oleme kogenud haava.

See võib väljenduda “mustrite kordumises”, olenemata sellest, mida me teeme nende lahendamiseks. See võib ka paljastada haavad, kus meil on endale raske andestada, miks me ei suuda armastada, miks me ei tunne kaastunnet või empaatiat enda või teiste osas.

Kõik see võib takistada meid elada oma unistuste elu.

Loengu käigus vaatame ka kõigi osalejate sünnikaarte, et paremini lahti mõtestada iga inimese hingetasandil kogetud haava, mis tuleks vabastada.