top of page
Lea kastike.jpg

Tere!

Olen siin, et pakkuda Sulle tuge, mõistmist ja praktilisi tööriistu, et tulla toime oma ärevuse või depressiooniga ning taastada oma elus tasakaal ja rõõm.

Mõistan, et ärevus ja depressioon võivad olla ülekaalukad ja segavad jõud meie igapäevaelus. Need võivad tekitada segadust, enesehinnangu langust, kui ka takistada meid nautimast elu täiel rinnal. Samuti võivad need mõjutada meie suhteid, tööd ja üldist heaolu.

Oma nõustamisel keskendun Sinu individuaalsetele väljakutsetele, kus loon turvalise ja toetava keskkonna, kus saad avameelselt jagada oma mõtteid, tundeid ja hirme. Üheskoos uurime Sinu sisemaailma, tuvastame varjatud põhjused ja töötame koos välja konkreetsed strateegiad, et aidata Sul asuda paranemise teele.

 

Minu lähenemine on holistiline, mis tähendab, et ma ei keskendu ainult sümptomite leevendamisele, vaid aitan Sul mõista, mis on Sinu ärevuse või depressiooni taga. Oma töös kasutan varasemalt õpitud praktikaid, mida olen omandanud Holistika Instituudis ja "Loov ruum" kogemusnõustajate baaskoolitusel.

Minu lugu

Juba väga noores eas avastasin endas ärevuse tundeid, kuid tol hetkel ei olnud mul aimugi, kuidas sellega toime tulla. Arvasin, et ärevus on midagi, mida ma ei saa muuta ja pean sellega lihtsalt leppima.

Aastate jooksul hakkasid elukriisid aga ärevust uuesti esile kutsuma ning selle mõju muutus järjest intensiivsemaks. Olin vahelduva eduga depressioonis ning astusin sageli äärmuslikke ja isegi ennasthävitavaid samme. Sellel hetkel mõistsin, et pean otsima abi.

 

Minu tee enesearenguni algas siis, kui otsustasin võtta vastutuse oma heaolu eest. Kuigi mul oli raske endast aru saada, teadsin, et vajan toetust ja juhendamist, et jõuda paremasse kohta oma elus. Alustasin enesearengu teekonda, uurides erinevaid meetodeid ja lähenemisviise, mis võiksid mind aidata.

 

Tänaseks päevaks mõistan, et professionaalne nõustamine ja toetus oleksid olnud minu jaoks äärmiselt olulised. Kombineerides erinevaid terapeutilisi meetodeid, eneseuurimist ja isiklikku arengut, suutsin lõpuks luua positiivseid muutusi oma elus. Olen õppinud ära tundma ärevuse mustrid ning leidnud strateegiaid, mis aitavad mul sellega toime tulla.

Minu kogemus on andnud mulle empaatia ja mõistmise nende suhtes, kes on kogenud sarnast olukorda. Samuti usun, et absoluutselt iga inimene on võimeline muutusteks ja leidma sisemise rahu.

 

Olen siin, et Sind selles protsessis toetada.

Kontakt

Kui soovid tulla minu nõustamisele, siis palun kirjuta mulle e-mail: lea@lamanagement.ee ning lepime sobiva aja kokku. Minu nõustamised toimuvad Tallinna kesklinnas ja vajadusel ka Zoomi vahendusel.

bottom of page