top of page

Sünnikaart versus Vaba Tahe

Tänast postitust (19.august 2021 MYA FB-s) inspireeris mind kirjutama eileõhtune vestlus oma kalli tütrega. Tema küsimus oli: “Kui samal päeval ja samal kellaajal sünnivad mitu inimest, siis nad peaksid ju olema täiesti ühesugused sest neil on sama astroloogiline sünnikaart?”.

“Jah” vastasin ma. “Põhimõtteliselt on Sul Õigus, siinkohal tulebki mängu üks oluline asi – Inimese enda VABA TAHE (FREE WILL").


/Enne siia ilma sündimist on meil juba olnud palju eelnevaid elusid ja kogemusi ning meie hing on teinud läbi teatud arengu. “Vahepealsel ajal” meie VAIMKEHA teeb uue plaani, millist kogemust, millist uut arengut ta oma järgmisesse kehastusse soovib. Valik tehtud, minek! Siis me sünnimegi, uues kehas ja uute ootustega. Paraku me aga ei mäleta seda etappi, kus käis plaani väljatöötamine ja strateegilise kava tegemine. Oleks muidugi lihtne, kui me seda kõike mäletaks aga ükski areng ei toimu lihtsalt. Areng toimub alati läbi kannatuste ja valu./


Kui nüüd tulla tagasi algse küsimuse juurde, siis miks näiteks kaksikute paar võib olla erineva välimuse, kui ka iseloomudega? Üks põhjus võib olla, et kaksikud ei sünni koos, ikka väikese ajavahega. Juba väikegi ajavahe muudab sünnikaarti. Samas linnas, samal päeval võib 30 minutit kuni 1 tund juba sünnikaardi pildi täiesti teistsuguseks teha (planeedid ja sõlmed liiguvad teistesse majadesse ning teevad teistsuguseid aspekte).


Kui aga jääda rangelt küsimuse juurde ja mõelda, et kõrval palatis sündis täpselt samal hetkel samast soost tegelane, et mis siis? Siin ongi uuel maailmakodanikul võimalus kaasa rääkida ja oma elu luua läbi oma VABA TAHTE. Meile antakse alati võimalused/katsumused aga see, kuidas me neid lahendame, sõltubki meie vabast tahtest. Sellepärast ei saagi absoluutselt ühtemoodi minna samal päeval, samal kellaajal ja samas kohas sündinud inimlastel.


(täpse astroloogilise sünnikaardi saab koostada ainult siis, kui on teada täpne kellaaeg ja koht. Seda on võimalik arhiivi kaudu teada saada, kui mingil põhjusel seda infot pole säilinud).
33 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page